GALERIE FOTO // Cum se distrează nevestele şi iubitele fotbaliştilor cât timp ei sunt la Campionatul European de fotbal


Fotbalişti se pregătesc de Euro 2016, iar nevestele acestora se bucură de un stil de viaţă luxos şi împărtăşesc fotografii pe reţelele sociale în care sunt înfăţişate în locuri exotice, hoteluri de 5 stele, avioane private şi restaurante cu mai multe stele Michelin, scrie Daily Mail.
Iubita atacantului italian Graziano Pelle petrece la un hotel de lux din Dubai, în timp ce atacantul stă alături de coechipierii lui într-un hotel de 4 stele unde o cameră costă 100 de lire pe noapte.
Viktoria Viky, iubita lui Pelle, a postat zeci de fotografii pe Instagram, unde are peste 40 000 de urmăritori, din locuri ca Australia, Dubai, Singapore, Santorini, Ibiza sau Cannes.
Un alt exemplu este Ann-Kathrin Brommel, iubita lui Mario Gotze, vedeta echipei Germaniei, dar şi Mariana Lczenko, nevasta portarului polonez Wojciech Szczesy.
GALERIE FOTO:
Sursa: businessmagazin.ro









































































